Jste zde

Domů

Testování nových webových stránek KČT bylo ukončeno

15. ledna 2017 jsme spustili do zkušebního provozu nové stránky Klubu českých turistů.

Dnem 22. února 2017 bylo testování nových webových stránek KČT turistickou veřejností ukončeno. Rozhodlo tak vedení KČT na své poradě 22. února v Brně.

Děkujeme všem, kteří nám poslali své připomínky (a omlouváme se těm, které jsme uvedli v omyl, že jde o definitivní verzi).

Šlo o zkušební verzi, jak by mohl nový web vypadat, jaká bude grafika a jaká struktura. Radě pro prezentaci, užšímu okruhu funkcionářů a účastníkům konference KČT byl k dispozici v syrovější verzi již dříve.

Zkušební verze pochopitelně nemohla být plně zaktualizovaná, neboť náš web je živý a stále se na něm něco děje, nelze udržet ve stejném stavu "starý" i "nový".

Otestovali jsme si některé postupy, poučili se z chyb a na základě došlých připomínek a získaných zkušeností provedeme revizi "nového webu". O postupu prací vás budeme informovat.

Ing. Michael Stanovský, webmaster, 22. února 2017

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card
          Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy