Jste zde

Domů

Nakupujte přes GIVT

Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Část peněz z vaší útraty bude darována nám!

Jak to funguje? Je to snadné!

  • Chcete si něco koupit
  • Jdete na stránky GIVTu – bit.ly/KlubČeskýchTuristů
  • Vyberete Váš oblíbený e-shop a organizaci, které chcete pomoci (Klub českých turistů)
  • Po potvrzení budete přesměrování na Váš e-shop, kde nakoupíte tak, jak jste zvyklí a za stejnou cenu. S jedním rozdílem: Přispějete na dobrou věc.

Jde o projekt, který pomáhá neziskovým organizacím, jako jsme my, s financováním prostřednictvím Vašeho běžného nákupu ve spřáteleném e-shopu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Pomoc zde pracuje na principu Win-Win. Givt.cz spojuje neziskové organizace, které nemají prostředky na sjednávání spolupráce se všemi obchodníky zvlášť a obchodníky, kteří zase chtějí pomáhat, ale přesně neví komu, nebo nemají prostředky pro vyhledávání těchto neziskovek.

Více o principu a odkud se berou finance se dozvíte na stránce "jak to funguje?".

Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card
          Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy