Jste zde

Domů

 

Kapesní KAtalogy KAPKA - www.kapesnikatalogy.cz

Kapesní KAtalogy KAPKA

Kapesní KAtalogy KAPKA vycházejí od roku 2010 pro všechny, kdo chtějí prožít plnohodnotně svůj volný čas. Staly se oblíbenou inspirační a plánovací pomůckou pro aktivní zájemce. Jsou distribuovány bezplatně a i vy si je můžete objednat na www.kapesnikatalogy.cz.

 


KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM  KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM

Nápady na prožití volného času, který věnujete dětem Katalog je praktickým souborem volnočasových aktivit, výběrem vhodných kulturních a turistických  cílů i akcí, zájmových a tvořivých činností včetně nabídek souvisejících  služeb a zboží.

KAPKA DĚTEM je vhodná pro rodiny s malými i velkými dětmi a pro dětské kolektivy.

http://katalogy.in-prague.cz/deti.php

 


KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo směřují do PŘÍRODY

KAPesního KAtalogu volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY

Hledáte nápady na prožití volného času s přírodou? KAPKA PŘÍRODY nabízí inspiraci pro plánování výletů, poznávání krásných míst naší republiky. aktivit zaměřených na přírodu a zdravé životní prostředí. Praktický soubor turistických a kulturních nabídek včetně zájmových a tvořivých aktivit je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce i skupiny v každém věku.

http://katalogy.in-prague.cz/priroda.php

 


KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo si chtějí užít MORAVY

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo si chtějí užít MORAVY

Plánujete turistické a kulturní aktivity? KAPKA MORAVY vám nabízí inspiraci k využití volného času při poznávání Moravy, Slezska i českomoravského pomezí. Je  vhodnou a aktuální pomůckou pro plánování kulturních programů, výletů, exkurzí, škol v přírodě a doplňkových tvořivých aktivit pro všechny generace.

http://katalogy.in-prague.cz/morava.php

 


KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se nebojí BARIÉR

KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se nebojí BARIÉR

Osvědčená pomůcka pro plánování volnočasových aktivit. Katalog  je určen všem těm, kterým komplikují život bariéry v nejširším slova smyslu – aktivním seniorům, osobám s trvalými handicapy i s krátkodobým omezením. KAPKA BARIÉR je plná inspirace, tipů a  nabídek, jak prožít plnohodnotně váš čas.

http://katalogy.in-prague.cz/bariery.php

 


KAPesní KAlendář volného času na celý příští rok

KAPesní KAlendář volného času na celý příští rok

Turistický inspirační nápadník KAPKA ČASU patří do oblíbené rodiny KAPesních Katalogů volného času (edice KAPKA). Vychází koncem listopaduna celý další rok. Nabízí vám tipy pro volný čas, zejména turistické či kulturní cíle. Doplňuje je kalendárium i prostor na vaše poznámky. Součástí KAPesního KAlendáře volného ČASU je také výběr akcí, které se na příští rok chystají a oblíbená čtenářská soutěž.

http://katalogy.in-prague.cz/volny_cas.php

 


Distribuce

Kalendář je stejně jako naše další tituly distribuován bezplatně. www.kapesnikatalogy.cz

aktualizace srpen 2015

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card
          Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy