Jste zde

Domů

Chata KČT Kusalíno
Chata KČT Kusalíno
Chata KČT Kusalíno

Kampaň „Pitná voda pro Kusalíno“ je v cíli

Tři dny před oficiálním skončením kampaně „Pitná voda pro Kusalíno, který Klub českých turistů společně s Asociací TOM zrealizoval prostřednictvím společnosti Hithit, můžeme nahlásit, že cíl byl splněn. Přesně 42 dnů trvalo, než se přispěvatelům podařilo společně nashromáždit 300 000 Kč.  Z nasbírané částky máme samozřejmě velkou radost. Úspěch sbírky nás hřeje o to víc vzhledem k tomu, že jsme kampaň realizovali společně s Asociací TOM, která přispěla nejen odměnami, ale i svými komunikačními kanály. Nyní nás čeká poslední fáze kampaně nesoucí se ve znamení zveřejnění jmen přispěvatelů, vytvoření konkrétního počtu odměn (např. tričko s logem Kusalína) a rozesílání odměn všem dárcům.

Ještě jednou moc, moc, moc děkujeme dárcům.

Za KČT Zbyněk Báča, 17. listopadu 2017

Kampaň jde do finále

V úterý 3. října 2017 jsme společně s Asociací TOM, na webových stránkách www.hithit.cz/kusalino, spustili kampaň jejímž cílem je vybrat finanční prostředky na realizaci vrtu na pitnou vodu pro valašskou roubenku Kusalíno. Deset dnů před koncem kampaně máme vybráno téměř 210 000 Kč, přičemž nám na sbírku přispělo celkem 245 dárců. 

Každý z přispívajících si může vybrat odměnu, kterou pořadatel akce připravil. Tato odměna je úměrná výši jeho příspěvku. Největší zájem je zatím o originální trička s logem Kusalína. Po první stovce triček se doslova zaprášilo, takže jsme museli přidat ještě druhou stovku. Rovněž pobyt na chalupách Asociace TOM byl velice rychle rozebrán a to i přes to, že Asociace TOM navýšila počet těchto odměn. Nicméně přispěvatelé ještě si ještě mohou vybrat z nabídky chat Klubu českých turistů, které jsou rozesety po celé republice. 

Pevně doufáme, že 16. listopadu 2017 budeme moci turistické veřejnosti nahlásit splněno a jaře se na Kusalínu začne „vrtat“ v zemi. 

Pokud vás tato akce oslovila, prosíme o vaši podporu, neboť každý příspěvek nás posouvá k vytouženému cíli, který je určen především turistickým dětem a turistické mládeži. 

Zbyněk Báča, 6. listopadu 2017

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card
          Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy