Jste zde

Domů

EUROBEDS

Slevy na turistických chatách v Česku, na Slovensku, v Rakousku a Německu (Bavorsku)

Členové KČT s platným členským průkazem obdrží slevu na ubytování.

Česká republika

Slovensko

Chata gen. M. R. Štefánika (Pod Ďumbierom), Nízke Tatry, www.chatamrs.sk, sleva 50 % na ubytování

Téryho chata, Vysoké Tatry, www.teryhochata.sk, sleva 50 % na ubytování

Zbojnická chata, Vysoké Tatry, www.zbojnickachata.sk, sleva 50 % na ubytování

Chata pri Zelenom plese (Brnčalova chata), Vysoké Tatry, www.chataprizelenomplese.sk, sleva 50 % na ubytování

Chata pod Rysmi, Vysoké Tatry, www.chatapodrysmi.sk, sleva 50 % na ubytování (15. 6. – 31. 10.)

Chata Zverovka, Západné Tatry, Roháče, www.chatazverovka.sk, sleva 2 €

Horský hotel Králova Studňa, Veľká Fatra, www.kralovastudna.com, sleva 2 € 

Slevy na chatách Naturfreunde, Rakousko

Turistické chaty Naturfreunde Österreich, na kterých člen KČT s platným členským průkazem obdrží slevu na ubytování ve výši jako člen Naturfreunde Österreich (cca 30 %).

Bližší informace o chatách Naturfreunde Österreich na adrese http://www.naturfreunde-huetten.at. Najdete zde podrobnosti o ubytování, značených cestách v okolí, kontakty a také možnost elektronické objednávky pobytu.

Slevy na chatách ÖTK – Österreichischer Touristenklub, Rakousko

Turistické chaty ÖTK, na kterých člen KČT s platným členským průkazem obdrží slevu na ubytování ve výši jako člen ÖTK (cca 40 %).

Bližší informace o chatách ÖTK na adrese: www.oetk.at/hutten. Najdete zde kontakty a podrobnosti mj. o poloze, možnostech ubytování, dopravním spojení a výletech do okolí.

Slevy na chatách Fichtelgebirgsvereien, Německo (Bavorsko)

S platným členským průkazem je nárok na stejnou slevu na ubytování, jakou mají členové Fichtelgebirgsverein e.V.  Podrobnosti o chatách jsou na www.fichtelgebirgsverein.de.

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card

          Fotolab-cewe Český systém kvality služeb (ČSKS)

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.
Alpine Pro

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Národní muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad Lví stopa - ŠKODA-auto

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy