Jste zde

Domů

EUROBEDS

EUROBEDS – člen věrnostního programu Sphere

Členské průkazy KČT nám přináší díky věrnostnímu programu Sphere stále více a více výhod, které můžeme čerpat na více než 10 000 místech v ČR i SR ve výši 5 až 30 % z ceny nákupu.

Na stránkách www.sphere.cz jsou různé tipy – můžete navštívit místa plná tepla, vody a relaxu – aquaparky a termální lázně, které Vám připomenou léto a kde můžete naplno využívat všech výhod, které máte díky programu Sphere. Najdete je jak v České republice, tak i na Slovensku a dokonce i v Rakousku. Jedním z nich je i resort Therme Laa – termální lázně, sauny, vodní svět, dětský svět, masáže, které udělají radost každému. Jak rodinám s dětmi, dospělým, tak i seniorům. A to vše kousek za našimi hranicemi uprostřed malebné dolnorakouské krajiny.

Jak výhody Sphere získat

Členský průkaz KČT plní zároveň funkci slevové karty.

Na platný průkaz člena KČT můžete získat slevy od smluvních partnerů EUROBEDS a také slevy až na 10 tis. obchodních místech v ČR a SR v rámci věrnostního programu Sphere.

A jak výhody Sphere uplatnit?

Jednoduše, stačí před placením průkaz KČT s logem Sphere ukázat a automaticky získáte danou výhodu.

Pokud není uvedeno jinak, slevy na karty s logem Sphere card nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami. Zpravidla se nevztahují na denní menu, pobytové balíčky, lastminute zájezdy a tabákové výrobky.

Partnery programu poznáte jednoduše:

  • mají samolepku s logem Sphere card na dveřích či výloze
  • jsou uvedeni na www.sphere.cz
  • najdete je v mobilní aplikaci Sphere card

E-shopy

Nakupovat můžete také v e-shopech. Těch je nyní již více než 800 a pro nákup budete potřebovat unikátní EAN kód ze zadní strany karty (13místné číslo hned pod čárovým kódem). Platnost karty je uvedena na přední straně.

Mobilní aplikace

A nezapomeňte i na mobilní aplikaci Sphere, která vám vždy na cestách ukáže nejen nejbližší partnery ve vašem okolí, ale také vás bude informovat o novinkách a zajímavých akcích.

Kontakty, dotazy

S jakýmkoliv dotazem či připomínkou souvisejícími s používáním a uplatňováním Sphere card se obracejte, prosím, na náš Klientservis:

Po-Pá: od 8.30 do 17.00 hod.
tel.: +420 241 710 502
mobil: +420 608 983 483
e-mail: klientservis@sphere.cz

Odkazy


 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card

          Fotolab-cewe Český systém kvality služeb (ČSKS)

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.
Alpine Pro

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Národní muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad Lví stopa - ŠKODA-auto

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy