Jste zde

Domů » Značení, mapy

Vyhledávač značených tras

Informace a nápověda k vyhledávání

Vítejte na stránkách Vyhledávače značených tras, který pro vás připravili značkaři Klubu českých turistů. Najdete zde nejen přesnou kilometráž pěších značených tras, ale také odkazy na webové stránky významných míst na trasách i texty s jejich popisem. Svoje připomínky k náplni Vyhledávače a upozornění na možné chyby zasílejte webmasterovi webmaster@kct.cz.

Upozornění

Všechny zde poskytované informace o kilometráži turistických tras i místech na nich jsou určeny výhradně pro osobní potřebu. Jakékoliv automatické stahování dat, včetně stahování prostřednictvím prohlížeče, jejich další zpracování, včetně zpracování pro studijní účely, je dovoleno jen se souhlasem Klubu českých turistů.

Vyhledávání probíhá ve třech krocích:

  • Na začátku zadejte název startu trasy (postačuje část názvu, minimálně 3 znaky), zmáčkněte tlačítko Hledej a z rolovacího boxu vyberte místo startu.
  • Pokud vaše trasa přechází na jinou turistickou barvu, zmáčkněte tlačítko Zadat křižovatku a vyberte rozcestník (křižovatek může být maximálně 5).
  • Na závěr klikněte na tlačítko Zadat cíl, vyberte cílové místo na trase a zmáčněte tlačítko Spočítat.

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

           ŠKODA AutoDesert EssenceHAMÉTuristické známkyBoCo

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinuČeské dráhy a.s.Author - evropská značka jízdních kolČeská spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

           Asociace A-TOMKST - Klub slovenských turistůPTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze OEAV - Oesterreichischer AlpenvereinOesterreichischer TouristenklubFichtelgebirgsverein e.V.Česká asociace Sport pro všechnyFolklorní sdružení České republikySokolJunák – svaz skautů a skautek ČR

Partnerské instituce, organizace a firmy

Český olympijský výborMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČRMinisterstvo životního prostředí ČRMinisterstvo pro místní rozvoj ČRCzech TourismKonto Bariérykudyznudy.cz - tipy na výletCzeCot - turistický portál České republikyMinisterstvo kultury ČRNárodní památkový úřadMinisterstvo práce a sociálních věcí ČRMinisterstvo zemědělství ČRNárodní zemědělské muzeumTuristické infocentrum KČT To má ŠŤÁVU - Slevy a tipy pro zákazníky Skupiny ČEZ získejte na www.stava.czPlzeňský Prazdroj

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis TuristaPortál Turistika.czKAPesní KATalogy volného času KAP-KAPortál DŘEVO a STAVBYČasopis MŮŽEŠRegionální televize