Jste zde

Domů

Výběrové řízení na nájemce chaty KČT

V Praze dne 8. září 2017

Lhůta pro podání nabídek končí dnem: 25. září 2017 ve 14 hod.

Zadavatel si vyhrazuje právo pohovoru s vybranými uchazeči, podle jehož výsledku vybere nájemce chaty. Případný pohovor se bude konat po termínu ukončení podání nabídek a výsledek VŘ bude oznámen nejpozději do 30. října 2017.

Zadavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.

Kontakty:

RNDr. Jiří Homolka, místopředseda KČT, tel. 736 754 097, homolka@kct.cz

Ing. Mojmír Nováček, generální sekretář KČT, tel. 736 754 095, novacek@kct.cz

Turistická chata KČT Prachov

Předmět nájmu

Předmětem pronájmu je Turistická chata KČT Prachov, Blata 15, 506 01 Zámostí - Blata včetně příslušenství, vybavení provozovny a pozemků.

Základní podmínky

Doba nájmu: Od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2022 s možností opce na dalších 5 let

Výše nájmu: Minimální výše nájmu musí být za celý rok 390.000 Kč + DPH (možnost i nelineárního placení nájmu)

Popis chaty

Chata se nachází v centru Prachovských skal (u vstupu do skal). Byla vybudována v roce 1920. Má celkovou kapacitu 40 lůžek. Pro méně náročné skupiny turistů jsou určeny vícelůžkové pokoje (pro 5 – 12 osob). Standardní ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s teplou a studenou vodou. Umývárny a WC jsou situovány na chodbě. Chata má jeden apartmán s dvěma lůžky a dvěma přistýlkami, WC, vanou a kuchyňským koutem s lednicí a varnou konvicí. Chata má ústřední vytápění s kotlem na pevná paliva.

Podrobné podmínky

Turistická chata KČT Dobrošov

Předmět nájmu

Předmětem pronájmu je Jiráskova turistická chata KČT, Dobrošov 71, 547 01 Náchod včetně příslušenství, vybavení provozovny a pozemků.

Základní podmínky

Doba nájmu: Od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2022 s možností opce na dalších 5 let

Výše nájmu: Minimální výše nájmu musí být za celý rok 360.000 Kč + DPH (možnost i nelineárního placení nájmu)

Popis chaty

Chata se nachází nad obcí Dobrošov a je dominantou kraje. Byla vybudována v roce 1923 podle návrhu Dušana Jurkoviče. V roce 2002 byla chata kompletně rekonstruována. Má celkovou kapacitu 42 lůžek v 5 pokojích. Pro méně náročné skupiny turistů jsou určeny tři vícelůžkové pokoje (pro 9 – 15 osob), dva pokoje pro 2 a 5 hostů. Sociální zařízení je umístěno na patře. Součástí chaty je restaurace s několika sály.

Podrobné podmínky

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608 Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny
          Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy