Jste zde

Domů » O nás » Rady a sekce

foto archiv
ilustrační foto archiv

Adresář sekce

předseda sekce mototuristiky:
   
Ing. Jiří DOBEŠ, e-mail: dobes@sak-alo.cz


Motoruristický informátor


Letní pobyt na Jindřichohradecku v roce 2012

24. dubna 2012
Tato akce se pro malý zájem neuskuteční.
(Jiří Dobeš)

Propozice

Rozesíláme tuto poptávku mezi všechny příznivce hezké přírody a pohodové dovolené. Máme zajištěné ubytování na termín od 16. června do 5. září 2012 včetně. Jsou to pětilůžkové pokoje s příslušenstvím v železniční stanici Jindřicho Hradecké Místní Dráhy dále jen JHMD stanice Hůrka.

Pokud pojedete po vlastní ose, přilehlé parkoviště je dostatečné, pokud vlakem, vystoupíte přímo na zápraží domečku.

Pro letní pohodovou dovolenou poloha jako ušitá. Přímo doporučuji kdo má jízdní kolo, nebude litovat, pokud si ho vezme s sebou. Kola je možno na místě uschovat, po celou dobu pobytu. Mírně zvlněná krajina obec Klášter, hrad Landštejn, přírodní park „Česká Kanada" a „Homolka - Vojířov" nejen láká k projížďkám, návštěvám památek ale je zde v blízkosti možnost sběru lesních plodů, houbaření, přírodního koupání, prostě dobytí baterek. Určitě všichni ocení úzkokolejku s parní lokomotivou jako nezapomenutelný výlet do historie. Navštivte Jindřichův Hradec, nebo Novou Bystřici, určitě si každý najde něco zajímavého.

Nástupní termín je vždy v sobotu odpoledne, ukončení - vyklizení pokoje, další soboto nejdéle do 10 hodin dopoledne.

Cena pro členy KČT jednoho lůžka/noc je 300 Kč, pro nečleny + jednorázový administrativní poplatek 50 Kč/os. na celý pobyt. Po akceptování této poptávky, dostanete obratem přihlášku ti kteří si napíší termín již nyní budou upřednostněni při podávání přihlášky.

Přihlášky pro pět osob, s číslem volného pokoje, popřípadě s termínem, kde si předem vyberete spolubydlící budeme evidovat a doplňovat dle jednotného systému na stránkách JHMD. Zde budete moci sledovat obsazenost. Odeslaná přihláška nabude platnosti po odeslání zálohy na celý pobyt.

podrobnsti ke stažení + odpovědní lístek (formát word)

10. června 2011

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

           ŠKODA AutoDesert EssenceHAMÉBoCoTuristické známky

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinuČeské dráhy a.s.Author - evropská značka jízdních kolČeská spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

           Asociace A-TOMKST - Klub slovenských turistůPTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze OEAV - Oesterreichischer AlpenvereinOesterreichischer TouristenklubFichtelgebirgsverein e.V.Česká asociace Sport pro všechnyFolklorní sdružení České republikySokolJunák – svaz skautů a skautek ČR

Partnerské instituce, organizace a firmy

Český olympijský výborMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČRMinisterstvo životního prostředí ČRMinisterstvo pro místní rozvoj ČRCzech Tourismkudyznudy.cz - tipy na výletCzeCot - turistický portál České republikyMinisterstvo kultury ČRNárodní památkový úřadMinisterstvo práce a sociálních věcí ČRMinisterstvo zemědělství ČRNárodní zemědělské muzeumTuristické infocentrum KČT To má ŠŤÁVU - Slevy a tipy pro zákazníky Skupiny ČEZ získejte na www.stava.cz

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis TuristaPortál Turistika.czKAPesní KATalogy volného času KAP-KAPortál DŘEVO a STAVBYRegionální televize