Jste zde

Domů » Rady a sekce

XVIII. celostátní a IV. mezinárodní sraz cykloturistů – TROJZEMÍ 2015 –16. až 21. června 2015

Česká cykloliga
Přebor v cykloturistické aktivitě

cyklista, foto archiv
ilustrační foto archiv

předseda

Josef SÝKORA, Brněnská 43, 323 00 Plzeň
    tel.: 777 924 904, e-mail: sykora.kctbolevec@seznam.cz

místopředseda

Ing. Pavel RABUŠIC, Jasanová 18, 637 00 Brno
    tel.: 731 405 112, e-mail: pavel.rabusic@volny.cz

členové

Ing. Břuska Jan
Filipec Ivan
Ing. Sysel Jaroslav


Aktivity

Sekce cykloturistiky vyhlašuje Přebor ČR v cykloturistické aktivitě (PCA) jako veřejnou soutěž pro všechny zájemce o jízdu na kole bez ohledu na to, zda jsou členy KČT či jiných organizací nebo i neorganizováni.

Druhou akcí je Česká cykloliga - celoroční víceletá soutěž cyklistů bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti, výkonnosti či handicapu. Je založená na dobrovolném a pravdivém nahlášení poctivě ujetých kilometrů.

Smyslem soutěže je podpořit zájem využívat jízdní kolo pro jízdu do práce, za zábavou či turistikou s využitím cyklotras a cyklostezek. Cílem je univerzální rozšíření alternativní dopravy, posílení fyzické a zdravotní kondice co nejširší populace.

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

           HAMÉTuristické známkyBoCo

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinuČeské dráhy a.s.Author - evropská značka jízdních kolČeská spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

           Asociace A-TOMKST - Klub slovenských turistůPTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze OEAV - Oesterreichischer AlpenvereinOesterreichischer TouristenklubFichtelgebirgsverein e.V.Česká asociace Sport pro všechnyFolklorní sdružení České republikySokolJunák – svaz skautů a skautek ČR

Partnerské instituce, organizace a firmy

Český olympijský výborMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČRMinisterstvo životního prostředí ČRMinisterstvo pro místní rozvoj ČRCzech TourismKonto Bariérykudyznudy.cz - tipy na výletLabská stezkaCzeCot - turistický portál České republikyMinisterstvo kultury ČRNárodní památkový úřadMinisterstvo práce a sociálních věcí ČRMinisterstvo zemědělství ČRNárodní zemědělské muzeumTuristické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis TuristaPraha - Kulturní kalendář 366 dníKAPesní KATalogy volného času KAP-KAPortál DŘEVO a STAVBYČasopis MŮŽEŠ