Jste zde

Domů

Logo časopis TURISTA

Předplatné a objednávání časopisu TURISTA ročníku 2017

Na základě rozhodnutí vedení KČT a po domluvě mezi vedením KČT a novým zhotovitelem časopisu TURISTA, která proběhla v prosinci 2016, bude celý proces předplatného a distribuce již i pro rok 2017 zajišťovat společnost Lidé&Hory, s.r. o. – přímý smluvní partner KČT. 

První sešit TURISTA ročník 2017, dvojčíslo 1–2/2017, vyjde dle harmonogramu nejpozději 27. ledna 2017.

Předplatné časopisu TURISTA na rok 2017

Pro členy KČT platí cena za celoroční předplatné (10 čísel) ve výši 320 Kč.
Pro ostatní zájemce je cena celoročního předplatného (10 čísel) 480 Kč.

Objednávání časopisu TURISTA ročník 2017 pro členy KČT

Společnost SEND rozeslala na odbory nebo oblasti KČT faktury za předplatné časopisu na rok 2017, některé odbory nebo oblasti již provedly úhradu těchto faktur. Dne 21. prosince 2016 došlo k dohodě mezi vedením KČT a společností SEND o postupném převádění finančních prostředky za předplatné časopisu TURISTA 2017, které zaslaly některé odbory nebo oblasti na účet společnosti SEND, na účet KČT. Vzhledem k tomu, že tedy již proběhlo mnoho hromadných objednávek časopisu TURISTA ročník 2017, žádáme všechny odbory a oblasti KČT stejně jako všechny členy KČT, aby při zajišťování předplatného postupovali následujícím způsobem:

1. Odbory a oblasti KČT, které již provedly úhradu předplatného na účet společnosti SEND a poslaly na SEND i hromadné objednávky časopisu TURISTA ročník 2017. Platí i pro hromadné objednávky členů KČT:

  • z důvodů zajištění distribuce časopisu TURISTA 2017, speciálně čísla 1–2/2017, zašlou odbory hromadnou objednávku co nejdříve i na nového zhotovitele a to na adresu turista@lideahory.cz
  • distribuce časopisu TURISTA č. 1–2/2017 na jednotlivé odběratele bude zajištěna v řádném termínu tj. do konce ledna 2017 v případě, že odbory zašlou hromadnou objednávku na výše uvedenou mailovou adresu do 10. ledna 2017
  • v případě opožděného zaslání hromadné objednávky bude distribuce na jednotlivé předplatitele z řad KČT zajištěna v náhradním termínu

2. Odbory a oblasti KČT, které dosud neprovedly úhradu předplatného na účet společnosti SEND tj. neposlaly na SEND hromadné objednávky časopisu TURISTA ročník 2017. Platí i pro hromadné objednávky členů KČT:

  • Hromadné objednání odborem nebo oblastí KČT a adresy jednotlivých odběratelů

Hromadné objednávky časopisu pro kolektivy odborů nebo oblastí je možné posílat buď písemnou formou na adresu Lidé&Hory, Štefánikova 63, 150 00 Praha 5, nebo mailem na adresu turista@lideahory.cz. Pro tento způsob objednání je nutné využít formulář Hromadná objednávka TURISTA, který lze stáhnout kliknutím na uvedený odkaz. V hromadné objednávce musí být uvedeny adresy jednotlivých odběratelů a počty objednaných kusů, na které se bude časopis TURISTA rozesílán.

Po zaslání hromadné objednávky obdrží odbory nebo oblasti podle zvoleného způsobu úhrady předplatného od zhotovitele časopisu buď fakturu, kterou uhradí podle uvedených pokynů, nebo provedou úhradu za objednané časopisy převodem na účet Lidé&Hory, s.r. o. vedený u Fio banky, č.ú. 2500449698/2010, jako VS uvádějte číslo odboru. Hromadné předplatné pro odbory nebo oblasti je možné místo převodem na účet rovněž uhradit běžnou poštovní poukázkou na adresu Lidé&Hory, jako VS uvádějte číslo odboru.

Při zaslání hromadné objednávky do 10. ledna 2017 bude zajištěna distribuce časopisu TURISTA č. 1–2/2017 v řádném termínu tj. do konce ledna 2017. Při pozdějším zaslání hromadné objednávky bude distribuce na jednotlivé odběratele zajištěna v náhradním termínu.

  • Předplatné pro jednotlivce

Člen KČT si může zajistit předplatné časopisu zasláním objednávky buď písemnou formou na adresu Lidé&Hory, Štefánikova 63, 150 00 Praha 5, nebo mailem na adresu turista@lideahory.cz. K objednání využijte formulář Objednávka časopisu TURISTA, který jde stáhnout kliknutím na uvedený odkaz. V objednávce je třeba uvést adresu, na kterou bude časopis zasílán a číslo průkazu KČT. Současně je nutné poukázat částku za předplatné na rok 2017 ve výši 320 Kč na účet vedený u Fio Banky, č. ú. 2500449698/2010, jako VS uvádějte číslo průkazu KČT. Předplatné je možné uhradit i běžnou poštovní složenkou na adresu společnosti Lidé&Hory – adresa viz výše.

Předplatné a objednávání časopisu TURISTA ročník 2017 pro nečleny KČT

I nečlen KČT si může zajistit předplatné časopisu zasláním objednávky buď písemnou formou na adresu Lidé&Hory, Štefánikova 63, 150 00 Praha 5, nebo mailem na adresu turista@lideahory.cz. K objednání lze využít formulář Objednávka časopisu TURISTA, který jde stáhnout kliknutím na uvedený odkaz. V objednávce je třeba uvést adresu, na kterou bude časopis zasílán. Současně je nutné poukázat částku za předplatné na rok 2017 ve výši 480 Kč na účet vedený u Fio Banky, č. ú. 2500449698/2010, jako VS uvádějte 20172017. Předplatné je možné uhradit i běžnou poštovní složenkou na adresu společnosti Lidé&Hory – adresa viz výše, jako VS uvádějte 20172017.

Distribuce a rozesílání časopisu TURISTA 2017

  • po vydání časopisu bude rozesílání časopisu podle objednávek předplatitelů zajišťovat Česká pošta prostřednictvím svých servisních míst
  • každý předplatitel a odběratel by měl dostat časopis na svou adresu do týdne po vydání časopisu
  • distribuci v prodejních sítích, v trafikách, na nádražích a jinde bude zajišťovat PNS (První novinová služba)
  • datum vydání časopisu bude uveřejňováno v časopise nebo na stránkách www.kct.cz/turista
  • informace o vydávání časopisu TURISTA bude rovněž vyhlašována a zveřejňována v newsletterech společnosti ALPY spol. s r. o.

Časopis TURISTA 1-2/2017

Informace o časopisu
TURISTA č. 1-2/2017

vyjde dle harmonogramu nejpozději 27. ledna 2017

Tématem č. 1–2/2017 bude Šumavská lyžařská magistrála - oblíbená lyžařská běžecká trasa, která je vedena nejkrásnějšími kouty Šumavy.

Ze zajímavých článků jistě každého zaujme povídání o zimní divoké Orlici, o zámku Štiřín, o Kalvárii Ostré u Úštěku, o Ostré hůrce u Spišského hradu nebo úvodní část seriálu, který bude zaměřen na historii chat KČT.

Stejně tak bude určitě zajímavý seriál o dobových dokumentech přinášejících zprávy a informace o tom, co se řešilo v KČT před sto lety.

Významnými tématy budou i rozhovory s osobnostmi české turistiky nebo soutěž pro čtenáře o zajímavé ceny, které budou po celý rok 2017 připravovat české outdoorové firmy – partneři časopisu TURISTA.

Staňte se spolupracovníkem Turisty

Nově vznikající redakční tým nového TURISTY hledá milovníky přírody z řad KČT i neorganizované turisty, kteří mají zájem stát se dopisovateli časopisu. Rozšiřujeme tým spolupracovníků a autorů. Posílejte své zprávy a fotografie.

Další informace

Další informace naleznete na naší stránce www.kct.cz/turista

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608 Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny
          Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy