Jste zde

Domů

EUROBEDS

Slevy na turistické mapy KČT

Po předložení platného členského průkazu KČT můžete získat slevu při nákupu turistické mapy KČT ve výši cca 20% oproti běžné prodejní ceně:

  • Přímo u společnosti TRASA (zhotovitel map),
  • v turistickém infocentru KČT v Praze 2,
  • u regionálních prodejců,
  • na oblastních sekretariátech KČT, pokud si je nechávají posílat.

Zhotovitel map, společnost TRASA, spol. s r. o.

Mapy je možno zakoupit v běžnou pracovní dobu (pondělí až pátek) v sídle společnosti, Seydlerova 2451,158 00 Praha 5 – Nové Butovice (budova polikliniky Lípa, 5. patro) nebo jako zásilku. Mapy je možno objednat e-mailem na lebedova@trasa.cz nebo na telefonu: 222 231 990. Podrobnosti jsou na stránce www.trasa.cz. Zde je možno se také přihlásit k odběru novinek a dostávat informace o nově vydaných mapách. Ceník poštovného zde.

Běžné papírové mapy jsou pro členy KČT za cenu 79 Kč (běžná cena 99 Kč).

U Trasy je možné si objednat také laminované mapy, které mají mnohem větší životnost (nedají se roztrhnout, odolají dešti) za cenu 118 Kč (běžná cena 139 Kč).

Turistické infocentrum

V Turistickém infocentru, Fügnerovo nám. 3, Praha 2 (nedaleko stanice metra I. P. Pavlova – směr k Nuselskému mostu) – www.kct.cz/infocentrum – je možné získat se slevou papírové mapy KČT osobně i jako zásilku. Při nákupu je třeba předložit členský průkaz KČT. Na jeden průkaz lze zakoupit se slevou vždy jednu mapu od každého titulu.

Otvírací doba na Turistickém Infocentru je pondělí až čtvrtek od 10 do 18 hod., v pátek je zavřeno (o letních prázdninách je také otevírací doba upravena) .

Regionální prodejci

Papírové mapy se slevou je možné získat osobně i jako zásilku od regionálních prodejců, kterými jsou:

Regionální prodejci také zasílají mapy jednotlivým oblastem, odborům i jednotlivým turistům, poskytují mapy do komise pořadatelům turistických akcí.

Oblastní sekretariáty KČT

Pokud oblastní sekretariáty tuto službu svým členům ještě neposkytují, mohou si mapy objednat u společnosti TRASA nebo u regionálních prodejců (za podmínek uvedených výše).

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608 Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny
          Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy