Jste zde

Domů

EUROBEDS

Slevový systém pro členy KČT – pravidla

Slevový systém EUROBEDS má již letitou tradici, prodělal svůj vývoj a ustálil se na osvědčených zásadách:

Držitel modré slevové karty

Držitel modré slevové karty EUROBEDS má právo žádat slevu na zboží nebo služby tam, kde byly pro dané období tyto výhody sjednány. Tato místa jsou označena samolepkou, jsou zveřejněna zde na našich www stránkách a v kapesních brožurách.

Nové slevy, které naši obchodní zástupci sjednají, jsou průběžně zveřejňovány zde na našich www stránkách a ještě před vydáním kapesní brožury o nich budou několikrát za rok podány e-mailem zprávy oblastem KČT. Držitelé karet EUROBEDS – členové KČT si prodlužují platnost karty na přelomu roku přelepkou, kterou získávají po zaplacení členských příspěvků. Případnou ztrátu karty vyřizují s předsedou odboru a ten objednává potřebné doklady na oblasti.

Karta EUROBEDS

Slevový partner

Slevový partner nabízí slevy na zboží nebo služby, o které se mohou zajímat turisté. Výši slevy si zvolí při registraci partner sám a zajistí informovanost personálu, aby nedocházelo k nedorozuměním

Význam slevového systému

Význam slevového systému je všestranný. Přináší slevy držitelům karet, podporuje zájem turistů o nabídky registrovaných partnerů a v celku napomáhá rozvoji turistiky a regionů na turistiku orientovaných.

Úspěch slevového systému tkví nejenom v práci manažera a obchodních zástupců, ale také ve využívání slev držiteli karet. Nebudeme-li využívat nabízené slevy, nemůžeme očekávat další spolupráci našich partnerů.

Upozornění

Před uplatněním slevy na kartu doporučujeme se pečlivě seznámit s podmínkami poskytování slev, neboť se mohou vztahovat jen na některé druhy zboží nebo služeb. Také nelze sčítat několik nároků na slevu. Pokud držiteli platné karty nebyla poskytnuta sleva, prosíme abyste nás o takové skutečnosti neprodleně informovali. Případné reklamace zasílejte na e-mailovou adresu kct@kct.cz.

Kontakty

Slevy na karty sjednávají obchodní zástupci, kteří byli podrobně seznámeni s pravidly systému a prokazují se pověřením.

Projekt řídí ústřední sekretariát KČT:
generální sekretář KČT Ing. Mojmír Nováček, tel.: 736 754 095, 251 610 181, e-mail: kct@kct.cz.

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

           HAMÉTuristické známkyBoCo

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinuČeské dráhy a.s.Author - evropská značka jízdních kolČeská spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

           Asociace A-TOMKST - Klub slovenských turistůPTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze OEAV - Oesterreichischer AlpenvereinOesterreichischer TouristenklubFichtelgebirgsverein e.V.Česká asociace Sport pro všechnyFolklorní sdružení České republikySokolJunák – svaz skautů a skautek ČR

Partnerské instituce, organizace a firmy

Český olympijský výborMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČRMinisterstvo životního prostředí ČRMinisterstvo pro místní rozvoj ČRCzech TourismKonto Bariérykudyznudy.cz - tipy na výletLabská stezkaCzeCot - turistický portál České republikyMinisterstvo kultury ČRNárodní památkový úřadMinisterstvo práce a sociálních věcí ČRMinisterstvo zemědělství ČRNárodní zemědělské muzeumTuristické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis TuristaPraha - Kulturní kalendář 366 dníKAPesní KATalogy volného času KAP-KAPortál DŘEVO a STAVBYČasopis MŮŽEŠ