Jste zde

Domů

Časopis Turista – novinky připravované na rok 2018

Časopis TURISTA 12/2017

Časopis Turista a rok 2018

Od listopadu roku 2017 se vedoucím redakčního týmu stává Mgr. et Mgr. Michal Bařinka.  Ten bude nejen „zastřešovatelem“ týmu externích přispěvatelů a autorů, bude i osobou, která postupně převezme odpovědnost za redakční náplň časopisu a jeho koncepci. S jeho příchodem by se navíc měla zvýšit i jazyková úroveň periodika.

V roce 2018 bude časopis vycházet v nezměněném formátu, oproti ročníku 2017 však bude rozšířen o 4 strany. Navýšením počtu stran se i v návaznosti na novou cenu poštovních zásilek, která platí od 1. ledna 2017, změní cena časopisu Turista pro rok 2018. Cena jednoho čísla bude nově 52 Kč. Pro členy KČT, kteří si předplatí časopis na celý rok, se však cena nemění, a celoroční předplatné tak pro ně bude i nadále za 320 Kč. Pro odběratele časopisu mimo KČT byla cena celoročního předplatného stanovena na 520 Kč.

Předplatné časopisu Turista na rok 2018 – stávající a nový systém

Pro objednání celoročního předplatného časopisu Turista na rok 2018 je stále možné využít stávající systém formulářů. Pro členy KČT je to formulář Hromadná objednávka TURISTA 2018 (s povinností uvést číslo odboru), pro odběratele mimo KČT je to formulář Objednávka časopisu TURISTA 2018“. Tento „formulářový“ systém však bude funkční jen do konce roku 2017!

Od roku 2018 totiž připravujeme nový systém. Ten bude využívat webového rozhraní, bude uživatelsky jednoduchý, a tak vhodný pro každého se základní znalostí obsluhy PC. K dispozici bude od druhé poloviny listopadu 2017, přičemž od začátku roku 2018 pak plně nahradí stávající systém „formulářový“. Do konce roku 2017 však ještě bude možné využít pro předplatné oba dva uvedené systémy. Další informace o novém objednávání předplatného budeme postupně zveřejňovat na webu www.kct.cz/turista. Co se týče hromadných objednávek po linii KČT, tam se zavedený systém nemění. To znamená, že hromadné objednávky z jednotlivých odborů, které se uskutečňují současně s vybíráním členských příspěvků v odborech a oblastech, budou přímo předávány do nového systému, a odběratele časopisu tak nijak nezatíží.

Soutěže a ankety na stránkách časopisu Turista v roce 2018

Pro všechny čtenáře časopisu TURISTA, kteří se rádi účastní našich soutěží (prostřednictvím lístku „Anketní lístek – vyhrajte s časopisem TURISTA“), jsme připravili nový způsob zasílání odpovědí. Díky tomuto způsobu ušetříte čas a také peníze za poštovné, které má neustále rostoucí trend. Pro všechny soutěžící bude zpřístupněna hlasovací schránka a v ní aktuální anketní lístek. Ten vyplníte stejně jako byste jej vyplňovali v časopisu TURISTA, tj. uvedete správné znění tajenky křížovky, odpovědi na otázky od outdoorového partnera časopisu a nakonec vyplníte adresu pro případ výhry. Anketní lístek na výše uvedené webové adrese bude uveden na začátku roku 2018. O zprovoznění této funkcionality Vás budeme informovat na stránkách www.kct.cz/turista.

Ing. Ladislav Jirásko, TURISTA č. 12/2017

 

 

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card Fotolab

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608 Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny
          Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy